LJUSSTAKAR, 2 st, smide, Bo Ström, 1900-tal.

601519. LJUSSTAKAR, 2 st, smide, Bo Ström, 1900-tal.

En för bord och en för tak. Stomme av smide. Ljushållare av trä. Två respektive fyra ljushållare. Bordsljusstakens höjd ca 14. Takljusstakens längd ca 22 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 3 410