SPEGEL, sengustaviansk, Lago Lindén, Stockholms hallstämpel 1793.

60149. SPEGEL, sengustaviansk, Lago Lindén, Stockholms hallstämpel 1793.

Märkt LL. 67 x 165 cm.

Slitage, skador, renoverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt LL. 67 x 165 cm.

Slitage, skador, renoverad.

Antal besök: 2 484