SERVISDELAR, BESTICK samt VÄSKA, 1900-tal.

60103. SERVISDELAR, BESTICK samt VÄSKA, 1900-tal.

Arabia, "Sessan" Nils Johan, Ekeby.

Bruksslitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, nagg.

Antal besök: 848