SPEGELLAMPETT, för fyra ljus, nyrokoko, 1800-talets slut.

60021. SPEGELLAMPETT, för fyra ljus, nyrokoko, 1800-talets slut.

Bronserad, ca 88 x 78 cm.

Slitage och smärre dekorskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bronserad, ca 88 x 78 cm.

Antal besök: 973