STOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft.

600024. STOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft.

Rygghöjd 78 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 78 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 148