BOKSTÖD, med stjärnglob, Ivar Asp, 1900-tal.

599951. BOKSTÖD, med stjärnglob, Ivar Asp, 1900-tal.

Längd 10,5, bredd 14, höjd 16 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 606