RING, allians, 18 karat rött, vitt guld, med 8 st briljanter, totalt ca 0,16 carat stämplad N9 ( 1963 ).

59978. RING, allians, 18 karat rött, vitt guld, med 8 st briljanter, totalt ca 0,16 carat stämplad N9 ( 1963 ).

Vikt 4 g
Ringens storlek 19 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 4 g
Ringens storlek 19 mm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 688