Flakong, med graverad "4", tot höjd ca 10 cm. Plunta med tryckt dekor, höjd ca 19 cm.
Slitage. Flakong med mindre nagg. Knopp till flakong märkt No III - flakong märkt "4". Knopp med avslag.