DAVID PARSÉN. Utsikt mot Danvikshem, olja på duk, signerad och daterad 33?

59947. DAVID PARSÉN. Utsikt mot Danvikshem, olja på duk, signerad och daterad 33?

38 x 48 cm.

Smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 48 cm.

Smärre skador.

Antal besök: 1 437