BYRÅ, gustaviansk stil, Haupt-modell, 1900-tal.

599412. BYRÅ, gustaviansk stil, Haupt-modell, 1900-tal.

Med stenskiva och intarsia, längd 104 cm, djup 50 cm, höjd 81 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 611