Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Möbler
Skåp & Hyllor
VITRINSKÅP, IKEA, "Skanör", Tord Björklund,1900-talets senare del.
599373. VITRINSKÅP, IKEA, "Skanör", Tord Björklund,1900-talets senare del.
Höjd 172 cm.
Bredd 47.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 172 cm.
Bredd 47.
Bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
4 676