VÄSKOR, 4 st, skinn, 1900-tal.

59932. VÄSKOR, 4 st, skinn, 1900-tal.

Brunt skinn. Mässingsbeslag. Längd 18-40 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 077