GLASFÖREMÅL, 3 delar, 1900-tal.

598903. GLASFÖREMÅL, 3 delar, 1900-tal.

Skål höjd 18 cm samt 2 st glasfiguriner, läng 16-19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 176