2 STOLAR samt BORD, 1800/1900-tal.

598767. 2 STOLAR samt BORD, 1800/1900-tal.

Stolar ett par, rygghöjd 91 cm, 1800-tal.
Bord, höjd 55, diameter 42 cm, 1900-tal.

Stolar med smuts på tyget.
Bord med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar med smuts på tyget.
Bord med slitage.

Antal besök: 123