OKÄND KONSTNÄR. Stilleben med änder. 1700-tal. Olja träpannå. Osignerad.

59873. OKÄND KONSTNÄR. Stilleben med änder. 1700-tal. Olja träpannå. Osignerad.

23,5x31,5 cm

Proveniens Nagel auction.de.

Gör en kostnadsfri värdering!

23,5x31,5 cm

Proveniens Nagel auction.de.

Antal besök: 922