DAGBRICKA, Sverige, m/1799, 1900-tal.

598648. DAGBRICKA, Sverige, m/1799, 1900-tal.

Märkt "Hedewrs Subbe 1978". Längd ca. 14 cm.

Slitage, emaljskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, emaljskador.

Antal besök: 3 042