AXEL ANDERSON. Blommande rågfält, signerad Axel Anderson samt daterad 1948.

59862. AXEL ANDERSON. Blommande rågfält, signerad Axel Anderson samt daterad 1948.

24x36 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

24x36 cm.

Antal besök: 1 629