HÄNGLAMPA, Fotogen, början på 1900-talet.

59841. HÄNGLAMPA, Fotogen, början på 1900-talet.

Stomme i mässing med 6 utvändiga ljusarmar.Kupa i vitt benglas.

Slitage, kupor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, kupor saknas.

Antal besök: 1 026