SIGFRID BHAMBA. Olja på duk.

SIGFRID BHAMBA. Olja på duk.
598239. SIGFRID BHAMBA. Olja på duk.

Komposition, signerad 75x36 cm.

Mindre ytslitage, oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage, oramad.

Antal besök: 1 145