SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft.

59710. SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft.

Mahognyfärgat trä, rektangulär skiva med rundade hörn, fem lådor i sargen, fyra avsmalnande ben. Längd 118, bredd 58, höjd 77 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 881