LOCKURNA fajans Delft 1700-tal.

59705. LOCKURNA fajans Delft 1700-tal.

Tot höjd ca 27,5 cm.

Slitage, skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tot höjd ca 27,5 cm.

Antal besök: 1 699