ANDERS ÖSTERLIN. Färglitografi.

597036. ANDERS ÖSTERLIN. Färglitografi.

Komposition, signerad och numrerad 154/220, 52x47 cm.

Ej examinerad ur ram.
Glaset spricka.

Anders Österlin (1926–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.
Glaset spricka.

Anders Österlin (1926–2011)

Antal besök: 396