A.DAHL. 2 st, stuga vid sjö samt slottsvy, olja på pannå, monogramssignerade A.D.

59699. A.DAHL. 2 st, stuga vid sjö samt slottsvy, olja på pannå, monogramssignerade A.D.

38x29 cm.

Smärre färgbortfall övre del.

Gör en kostnadsfri värdering!

38x29 cm.

Smärre färgbortfall övre del.

Antal besök: 1 046