Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
59696. SIGWARD WIDEGREN. 2 st, stadsmotiv i park samt stadsbild Linköping, olja på pannå, signerad S Widegren samt daterad 52.
« Tillbaka till föremålet