FIGURIN, keramik, "Diana", Upsala Ekeby, sekelskiftet 1900.

59695. FIGURIN, keramik, "Diana", Upsala Ekeby, sekelskiftet 1900.

Höjd 20 cm.

Bruksslitage, smärre nagg på fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 cm.

Antal besök: 1 721