SPEGEL, gustavianskt stil, 1900-tal.

59684. SPEGEL, gustavianskt stil, 1900-tal.

Bronserad. Höjd 105 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bronserad. Höjd 105 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 955