SERVERINGSVAGN, teak, 1960-tal.

596819. SERVERINGSVAGN, teak, 1960-tal.

Längd 64 cm, bredd 48 cm, höjd 68 cm, på hjul.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 274