SOFFBORD, Art Deco, 1930-tal.

SOFFBORD, Art Deco, 1930-tal.
59673. SOFFBORD, Art Deco, 1930-tal.

Ek, rund skiva på pelarfot. Diameter 92, höjd 65 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 900