LAMPBORD, ett par, "Micado", Engström & Myrstrand för Tingströms Bra Bohag, 1960-tal.

59668. LAMPBORD, ett par, "Micado", Engström & Myrstrand för Tingströms Bra Bohag, 1960-tal.

Teak, rektangulär skiva med rundade hörn, fyra avsmalnande ben med avslutande knopp. Brännmärkt. Längd 59, bredd 45, höjd 50 cm.

Bruksslitage, ena bordets skiva med repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 980