MAGNUS JANSSON. Sommarblomster och Stortorget, Malmö. Laverttryck. Signerade och daterade-94. Båda 21/230.

59638. MAGNUS JANSSON. Sommarblomster och Stortorget, Malmö. Laverttryck. Signerade och daterade-94. Båda 21/230.

Båda 31x47,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Båda 31x47,5 cm.

Antal besök: 1 236