Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
BEN DAVID. Ansikte. Litografi. Signerad. II/VI.
59582. BEN DAVID. Ansikte. Litografi. Signerad. II/VI.
44x35 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
44x35 cm.
Garpenhus Auktioner
691