BESTICK, 24 st, bakelit, 1900-talets andra hälft.

59574. BESTICK, 24 st, bakelit, 1900-talets andra hälft.

Bakelit samt rostfritt stål.
12 gafflar
12 knivar.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bakelit samt rostfritt stål.
12 gafflar
12 knivar.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 961