SVENOLOV EHRÉN. Blomstermotiv. Färglitografi. Signerad och daterad -89. 229/250.

59570. SVENOLOV EHRÉN. Blomstermotiv. Färglitografi. Signerad och daterad -89. 229/250.

61x43 cm.

Svenolov Ehrén (1927–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

61x43 cm.

Svenolov Ehrén (1927–2004)

Antal besök: 704