TAKLAMPA med prismor, 1900-tal.

59565. TAKLAMPA med prismor, 1900-tal.

Stomme av mässing, behängd med prismor, sex elektriska ljuspunkter. Diameter 48, höjd utan kedja 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 941