ROBERT HEINDEL. ballerina.

ROBERT HEINDEL. ballerina.
595339. ROBERT HEINDEL. ballerina.

Heindel, Robert (1938-2005 USA) - ballerina, serigrafi, impressionistisk representation, signerad ”R. Heindel” nere till vänster, numrerad 124/250, lösblad ca 89x77cm, nedre högra pappersstämpel ros, nedre vänstra pappersstämpel: Advanced Graphics London.

perfekt skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

perfekt skick.

Antal besök: 1 356