HÖRNHYLLA, 1900-talets början.

59528. HÖRNHYLLA, 1900-talets början.

Mahogny. Längd 76, bredd 54, höjd 84 cm.

Slitage, fläckar, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar, sprickor.

Antal besök: 2 389