GLASSERVIS, 74 delar, 1900-tal.

59525. GLASSERVIS, 74 delar, 1900-tal.

12 rödvinsglas
13 vitvinsglas
11 champagneglas
13 seltserglas
13 sherryglas
12 coctailglas.

Smärre nagg. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 rödvinsglas
13 vitvinsglas
11 champagneglas
13 seltserglas
13 sherryglas
12 coctailglas.

Smärre nagg. Bruksslitage.

Antal besök: 1 142