PALL, björk, 1900-talets mitt.

595121. PALL, björk, 1900-talets mitt.

Längd 46, bredd 30, höjd 40 cm.

Slitage på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage på klädsel.

Antal besök: 428