BYRÅ, barockstil, 1920/30-tal.

59487. BYRÅ, barockstil, 1920/30-tal.

Brunbetsad björk, tre profilerade lådor, underrede med fyra kopplade ben. Längd 105, bredd 46, höjd 85 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 884