SIDEBOARD, barockstil, 1920/30-tal.

59477. SIDEBOARD, barockstil, 1920/30-tal.

Brunbetsad björk, två profilerade luckor med bakomliggande hyllplan, två lådor, underrede med åtta kopplade ben. Längd 185, bredd 53, höjd 95 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 986