VÄGGLAMPA, Uno och Östen Kristiansson för Luxus Vittsjö, 1960-tal.

59468. VÄGGLAMPA, Uno och Östen Kristiansson för Luxus Vittsjö, 1960-tal.

Stomme och väggfäste av teak, kupa i opak glas. Längd ca 41 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 16 525