OKÄND KONSTNÄR. Hamnen, olja på pannå, signerad Henning och daterad -44.

59463. OKÄND KONSTNÄR. Hamnen, olja på pannå, signerad Henning och daterad -44.

45 x 58 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 58 cm.

Antal besök: 874