BYRÅ, senbarock, 1700-tal.

59457. BYRÅ, senbarock, 1700-tal.

Längd 97 bredd 58 höjd 66 cm.

Omfattande slitage, sprickor, saknar ben, nyckel och lås skanas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 97 bredd 58 höjd 66 cm.

Antal besök: 1 323