SOFFA, KF-Bassoffa, 1900-talets andra hälft.

594302. SOFFA, KF-Bassoffa, 1900-talets andra hälft.

Längd 201 cm
Bredd 78,5 cm
Rygghöjd 64 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 201 cm
Bredd 78,5 cm
Rygghöjd 64 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 8 452