OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, bär signatur, sannolikt Holland.

59424. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, bär signatur, sannolikt Holland.

Torgmotiv med kvinnor och blomsterkorgar. 75 x 100 cm.

Krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelering.

Antal besök: 1 748