DOSA, silver med emalj. Ryssland, sent 1800 tal, vikt ca 213 gram.

59414. DOSA, silver med emalj. Ryssland, sent 1800 tal, vikt ca 213 gram.

7,5 x 7,5 cm. Förgylld insida.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 768