HENRI DE TOULOUSE-LAUTREC. "1951 Caudieux". Mourlot litografi. Osignerad.

59400. HENRI DE TOULOUSE-LAUTREC. "1951 Caudieux". Mourlot litografi. Osignerad.

32x24,5 cm
Äkthetsintyg utfärdat av Period Papers. World Leader in orginal Antique & Fine Art Prints med serie nummer 34755.

Gör en kostnadsfri värdering!

32x24,5 cm

Antal besök: 1 112