STOLAR, teak.

STOLAR, teak.
593835. STOLAR, teak.

Fyra st. 1950/60-tal, svarta sitsar i konstläder.

Lättare bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
593835. STOLAR, teak.

Lättare bruksslitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 710