MATSALSGRUPP, 6 delar, björk, 1930/40-tal.

592988. MATSALSGRUPP, 6 delar, björk, 1930/40-tal.

Bestående av sidebord, längd 147 cm, djup 45 cm, höjd 73 cm.
Bord 135x78, höjd 73 cm, + inläggsskiva 55 cm, 4 st stolar.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 586