JOSEF ÖMAN. Skogslandskap med skärgårdsvik. Olja på duk, uppklistrad på pannå. Signerad och daterad 1916.

59287. JOSEF ÖMAN. Skogslandskap med skärgårdsvik. Olja på duk, uppklistrad på pannå. Signerad och daterad 1916.

130 x 62 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

130 x 62 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 721